GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Eget.org.tr adlı sitemizde verilen tüm hizmetler Eğitim, Geriatri, Ekolojik Tarım, Turizm Vakfı (EGET VAKFI) adlı kuruluşumuza aittir.

Eget.org.tr’ye erişmekle ve bu siteyi kullanmakla aşağıda belirtilen koşulları kabul etmektesiniz. Sitemizi kullanmadan önce gizlilik ve güvenlik politikamızı okumanızı rica ediyoruz.  Eget.org.tr bu koşulları dilediği zaman değiştirme hak ve yetkisine sahiptir.

Eget.org.tr’de bağış yaparken kredi kartınızı kullanmak kesinlikle güvenlidir. Bağışçı bilgilerinizi ve bağışınızı gerçekleştirirken verdiğiniz diğer tüm bilgileri özenle korumak için her türlü önlemi almış durumdayız. Kişisel bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde ve EGET VAKFI Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nde anlatıldığı şekilde işlenmektedir.

EGET Vakfı, sisteminde kaydı bulunan bağışçılarına, vermiş oldukları bilgileri kullanarak adres, e-posta, telefon sms ya da diğer iletişim araçları yoluyla tanıtım, bildirim, anımsatma ya da diğer amaçlarla ulaşabilir. Sitemizin kullanıcıları eget.org.tr’yi ziyaret ettiklerinde bu koşulu kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcılarımız dilerse belirttikleri iletişim kanalları yoluyla kendileriyle iletişim kurulmasını istememe hakkına sahiptir.

Internet sitemiz, EGET’in kontrolünde olmayan başka internet sitelerine bağlantı ya da referans içerebilir. EGET bu sitelerin içeriklerinden veya diğer bağlantılarından sorumlu değildir.

Eget.org.tr sitesinin tasarımı ve sitede yer alan tüm bilgi, fotoğraf, logo, yazılı malzeme, elektronik, grafik ve diğer teknik veriler ve bunlara ilişkin diğer yazılı ya da görsel materyaller izin almadan çoğaltılamaz, paylaşılamaz ya da kullanılamaz. Böylesi bir durumda, EGET Vakfı hukuki ve cezai yaptırımlar uygulama hakkını saklı tutar.

Eget.org.tr’de kredi kartınızı herhangi bir endişe duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü sitemizde 128 bit ‘Secure Sockets Layer’ (SSL) sertifikası kullanılmakta böylece girdiğiniz bilgiler şifrelenerek en üst seviyede korunma sağlanmaktadır. Bağışınız sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenmemekte ya da saklanmamaktadır. SSL sertifikası ödeme sayfasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerini ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş dolayısıyla herhangi bir kimsenin bu bilgileri ulaşmasını engelleyen bir sistemdir. SSL sertifikamızı, ödeme sayfasına geldiğinizde, sayfanın sağ alt kısmında yer alan kilit işaretine iki kez tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

EĞİTİM, GERİATRİ, EKOLOJİK TARIM, TURİZM(EGET) VAKFI

Emirbeyazıt Mah. Sekibaşı Cad. No:23 Menteşe/ MUĞLA

Tel: (252) 214 86 84

Mobil: (554) 166 86 84

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu siteye girmeniz, bu sitenin kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Eğer bu sitenin kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen siteden hemen ayrılınız.

Eget.org.tr’de sunulan hizmetler, bu SİTE’nin yasal sahibi olan Eğitim, Geriatri, Ekolojik Tarım, Turizm Vakfı (EGET) (bundan böyle EGET Vakfı olarak anılacaktır.) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi EGET Vakfı’nındır.

Bu kullanım koşullarını SİTE sahibi dilediği zaman değiştirebilir. Eget.org.tr’yi kullanan ve erişim sağlayan gerçek ve tüzel kişiler bu SİTE’nin kullanım koşullarında yapılacak her türlü değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadırlar.

EGET Vakfı, eget.org.tr’de yer alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Eget.org.tr’ye girilmesi ve bu sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların, vb.’lerinin kullanılması nedeniyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplerle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EGET Vakfı İktisadi İşletmesi sorumlu değildir. EGET Vakfı, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, bilgisayar virüsü, telekominikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha ve izinsiz olarak kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması konularında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

EGET Vakfı; eget.org.tr sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile, internet sitemizde kullanılan tüm bilgi, fotoğraf, logo, ikon, alan adı, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm malzemelerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bunlar yasal koruma altındadır. Bu malzemelerin hiçbiri; önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir bölümü başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi davranışların cezai ve hukuki yaptırımları bulunmaktadır.