‘GÖZÜMÜZDEN GÖNLÜMÜZE YAŞAYAN SAFAİ, ÇOCUKLARLA SAFAİ ÖZER’İ ANMA GECESİ

9-Mart-2024 Cumartesi günü 2022 yılında aramızdan zamansız ayrılan, EGET Vakfı kurucusu ve Mütevelli Heyet Başkanı, mimar, ressam, yazar, ozan, düşünür Safai’yi ‘Gözümüzden Gönlümüze Yaşayan Safai, Çocuklarla Safai Özer’i Anma Gecesinde’ onun henüz basılmamış, ‘Doğanın Seyir Defteri I ve II’ adlı şiir kitabından bir seçkiyi çocuklardan dinleyerek ve şiirlerden esinlenen çocukların yaptığı resimleri sergileyerek coşkuyla andık.

Muğla içinden ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelerek bizimle olan konuklarımıza, çocuklara ve velilerine en içten teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Çocuklarımızın geceye hazırlanmasında emeği geçen Mütevelli Heyet üyemiz sayın Aylin Bal’a, gecenin sunuculuğunu üstlenen gönüllümüz Dilek Bulut’a, bizi yalnız bırakmayan Mütevelli Heyet üyelerimiz Ali Turan’a, Dr. Naki Bulut’a, Prof. Dr. Özlem Şahin Güngör’e, Nazım Tural’a, Mert Ertüre’ye, Serpil Turan’a, Necla Dal’a, Dr. Çiğdem Kuş’a, Hülya Ballı’ya, Gazi Erdoğan’a, Mehmet Özavcı’ya ve Danışma Kurulu üyelerimiz Prof. Dr. Aylin Çiğdem Köne, Süleyman Kurnaz, Semih Kürkçüoğlu, Evrim Çağlayan, Müge Bakioğlu ve Gül Özavcı’ya da ayrıca teşekkür etmek isteriz.