Eget Vakfı Fidanlarını Beraber Büyütelim

24 Mayıs 2015 tarihinde, köklerine trüf mantarı sporları enfekte edilmiş meşe fidanlarını toprakla buluşturmuştuk. Fidan dikim törenine katılan konuklarımız, böylece diktikleri fidanların kendi isimleri ile anılmasını sağladı.
Dikilen bu meşe fidanlarının altlarında, diken kişilerin isim plaketleri elli yıl boyunca yer alacak.
Vakfımız ayrıca, emeği geçenlere, birer de Eğitime Destek Belgesi sundu. Dikim törenine katılanlar diledikleri zaman gelip meşelerinin ne kadar büyüdüğüne sevinçle tanık olmakta.
Eget Vakfı Armutçuk Tarım İşletmesi'nde gün gün boylanan fidanlarımızın köklerinde gelişecek mantarların satışından elde edilecek olan gelir, burs yönetmeliğimiz koşullarına uygun özellikler taşıyan üniversite öğrencilerine aktarılacak.
Altlarında plaket yer almayan üç yüz dolayında fidanımızdan her birini 1.000 TL karşılığında sahiplenebilir , bir ağacımızın altında adınızın elli yıl boyunca yer almasını; tarafımızca hazırlanacak Eğitime Destek Belgesi edinme olanağını; bütün bunlardan daha önemlisi, burslarımızdan yararlanacak öğrencilerimize, asıl fidanlarımıza, gelişme, serpilme ve üretken olma fırsatını sağlayabilirsiniz.

All
Eget Vakfı Fidanlarını Birlikte Büyütelim